Yorumlar

Şevval Badı

Daha ikinci seansım, şu ana kadar iyi olacağımı zannetmiyordum. Daha önce de psikologlara gitmiştim ama bu kadar iyi olamamıştım. İkinci seansım olmasına rağmen çok iyi durumdayım ve çok iyi hissediyorum. Teşekkür ediyorum.

O.K

Seher Hanım benim ve çocuklarım için vazgeçilmez oldu. Eşim vefat ettiği zaman "ben güçlüyüm, her şeyi düzeltebilirim" dedim ama perde arkasaında saklanmış çok duygularımız varmış.

Sorunlar ortaya çıktığı zaman kızlarımı Seher Hanım'a getirdim ve sanki sihirli değneği varmışçasına hayatımıza dokundu. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

Alp Tunç

Yaklaşık 9 yıldır başımız her sıkıştığında gidip danışabildiğimiz, kızmın Seher Ablası.

Antalya'daki en iyi ve tek çocuk psikoloğu.

Mehmet Güneş

Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz tek psikolog. Çok memnun kalarak ve sonuç alarak ilerlemek mutluluk verici. Teşekkürler.

Emel Acar

8 yaşındaki kızım için Seher Hanım'a geldik. Seher Hanım'ın güler yüzü, ilgi ve alakasıyla çok güzel yol katettik. Herkese tavsiye ediyorum.

Çiğdem Altıntaş

Sıcak ve samimi bir karşılama. İlk randevumuzda doğru yerde olduğumuzu düşündüm. Terapilere devam edeceğiz.

Ayşegül Çetinay

Aile terapisi için tavsiye üzerine Seher Hanım ile tanışma fırsatı bulduk. Bu denli işine hakim, başarılı, güleryüzlü bir insanla tanışma şansımız oldu. Çok kısa sürede birçok sorunumuzu çözdük. Güvenilir ve işini iyi yapan bir psikolog arıyorsanız kesinlikle Seher Sayan derim.

Yardımları için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Mehmet.Ö

Kronik ve şiddetli baş ağrılarımdan kurtulmak için her yolu denedikten, çeşitli doktorlara gidip sonuç alamayınca, bir psikolog ile çalışmaya karar verdim. Seher Hanım sayesinde kısa sürede yıllardır çektiğim ağrılarımdan kurtuldum. Seher Hanım çok güleryüzlü, nazik, vicdanlı, iyi kalpli bir insandır. İyi ki Seher Hanım ile tanışmışım. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Nagehan Ö.

Seher Hanım ile çocukluk travmalarım üzerine çalıştık. Seher Hanım'a öfke ve takıntı problemlerimi anlattığımda bunların bir travmaya bağlı olduğunu bile bilmiyordum.

Seher hanım ile uyguladığımız EMDR terapisi ile tüm psikolojik şikayetlerimden kurtuldum. Hayata yeniden bağlandım. Seher Hanım'ı iyi ki tanımışım.

Kendisi işinde profesyonel olmasının yanı sıra vicdanlı, güleryüzlü ve çok samimi bir insan. Seher Hanım problemlerimi çözmem için bana elinden gelen tüm yardımı gösterdi. Herkesin psikoloğa ihtiyacı olduğu şu dönemlerimizde Seher Hanım'a göz kırpmadan güvenebilirsiniz.

İREM.A

Öfke kontrolü için başladığım seanslarda, sadece bunu başarmakla kalmayıp üstüne kendimi daha iyi tanımama ve sevmeme yardımcı oldu. İşini severek yapan herkes gibi Seher Hanım da çok başarılı ve sabırlı. Güleryüzle, paylaştığım her şeyi büyük bir önem ve dikkatle dinlediğinden kendisiyle rahatlıkla konuşabildim. Sunduğu çözümler ve görüşleri çok aydınlatıcıydı. Umarım yardım isteyen herkesin yolu sevgili Seher Hanımla kesişir.

Hasan Özenç

Öncelikle en başta belirtmem gereken husus;Seher Hanım gelen kişileri insan olarak değerlendirmektedir. Ülkemizde birçok Dr. malesef bizleri hasta olarak değil de bir banknot ya da bankamatik olarak görmektedir;ancak Seher Hanım insan ve hasta olarak değerlendirmektedir.

Samimi bir kişi olduğu için karşılıklı güven oluşturuyor ve tedavi pozitif ilerleme gösteriyor. Özellikle yaşanan pandemi döneminde, zorlukları atlatmakta çok yardımcı olmaktadır.

Özerk Akbulut

Liseye devam eden oğlumun okul başarısının düşmesi üzerine profesyonel yardım almak için internetten yaptığım araştırma neticesinde Seher Hanım ile yolumuz kesişti.

Oğlum ve ben Seher Hanım'ın görüş ve önerilerinden çok faydalandık. Mesleğine olan saygısı, danışanı ile olan iletişimini görünce doğru seçim yaptığımızı anladık.

Seher Hanımla görüştüğümüz kısa sürede oğlum çok gelişti, kendisi ile ilgili bazı şeylerin farkına vardı,artık düzeltmeye gayret ediyor.

Bize yakın ilgisini ve sıcaklığını gösteren,tecrübesi,bilgi birikimi, sabrı ve güleryüzü ile oğlumun ve benim bakış açımızı değiştirmeye yardımcı olan Seher Hanım'a ve her randevumuzda güleryüzü ve ilgisiyle bizi karşılayan Ayşegül Hanıma çok teşekkür ederiz.

E.K

Önceden gittiğim psikologlarla çözümünü bulamadığımız sorunlarım Seher Hanım’a geldiğimde çözüm buldu. Seher Hanım’ın sayesinde günlük hayatım kolaylaştı. Düşüncelerimi, takıntılarımı yenmeme yardımcı oldu. Bir uzman yardımı almadan sorunlarımı çözmem imkansızdı. Çözüm için en doğru yere geldiğime eminim.

Burak G.

11 yasindaki oğlumun korkularí nedeniyle, bir arkadas tavsiyesi uzerine Seher Hanim ile gorusmeye karar verdik.

Tuvalete, odasina, mutfaga yalniz gidemiyor, surekli eslik etmemi istiyordu. Her ne kadar onun duygu ve dusuncelerini dinlesem de, çözüm olarak yetersiz kaliyordum. Mutlaka profesyonel destek almasi gerektigini dusunduk.

Oglumun cok da acik ve net bir sekilde Seher Hanim'a acilacagini dusunmuyordum acikcasi. Cunku oglum yapi itibariyle cekingen, utangacti. Ama daha ikinci seansta sonuclarini almaya baslamistik. Seher Hanim guleryuzlu, guveni tam saglayabilen bir uzman. Her seansin donusu cok guzel oldu bizlere.

Iyi ki varsiniz Seher Hanim.Oglumuzun guvenini cok kisa zamanda kazandiniz ve ona cok iyi geldiniz. Hersey icin cok tesekkur ederiz. Yakinda tekrar gorusme umidiyle Oglumun danismak istedigi seyler var.

Marijana Miletiç

We are very happy that we find u.My son is 5 years old and he is very active.He has been afraid of darkness , little agresive ,without confidence, when we started to come to Mrs.Seher.We are going still to play therapy which I can recomend everybody who have a problem with kids or not. You can found out so many good things from Play Therapy.My son loves to come and spend time with u(playing).He is more happy kid now.Thank u a lot Mrs.Seher

Pınar.D

14 yaşındaki Kızımın " Sınav Kaygısı" için tavsiye üzerine merkezinize geldik. Bir kaç seansta hiç bir kaygısı , stresi kalmadı. Gençlerin dönem dönem sıkıntıları olabiliyor , bunu , konusunda uzman bir kişiyle paylaşması ve tavsiyeler alması sıkıntılarından kolaylıkla kurtulmasını sağlıyor. Gerçekten çok memnun kaldık. Seher Hanım'ın tecrübesi , yaklaşımı , pozitif enerjisi muhteşem. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler

Eda.A

Sonucunda çokça üzüntü hissettiğim birtakım olaylar silsilesinden sonra en sonunda tavsiye üzerine başvurmaya karar verdim. Seher Hanım hem yaşananlardan kendime olumlu dersler çıkarmama hem de üzüntü seviyemi çokça azaltıp kendimle ilgili daha önce hiç fark etmediğim özelliklerimi ve sorunlarımı fark edip geliştirmeme vesile oldu.

Kendi kararlarımı almamda ve kendime tek başınayken daha fazla güvenmemde çokça katkı sağladı. Çok samimi ve tatlı biriyle karşılaşıyorsunuz gittiğinizde ve kendinizi ifade etmekte fazlaca rahat olabiliyorsunuz. Kısa zamanda fazlasıyla yol katettiğim için kendisine çok çok teşekkürler.

mustafa yazıcı

DEHB konulu yazınızı okudum. "Hastalıkta tespit tedavinin yarısıdır", şeklinde bir kural öğrenmiştik. Dört dörtlük tespitleriniz var. Kaleminize sağlık. Teşekkür ederim toplumsal hayatta özellikle eğitim camiasında temel sorunların başınsa gelen bu DEHB gerçeğine dikkat çektiğiniz ve parmak bastığınız için.

Cem Dağaşan

Kızımın çeşitli korkularından dolayı Seher hanıma geldik. Dertlerimize çok kısa bir sürede çözüm buldu.Her ihtiyaç duyduğumuzda bu denli güvenilir bir psikologla tanıştığım için memnun oldum. Emeklerinize sağlık teşekkür ederim.

Eylem İpek Yılmaz

Ben 10 yaşında bir kız çocuğuyum. Karanlık korkusu ve öz güven sıkıntılarımdan dolayı babamın arkadaşının tavsiyesi ile Seher hanıma gittik. Kendisi çok cana yakın ve samimi birisi. Sıkıntılarım konusunda çok yardımcı oldu. Artık evde karanlık korkularım çok daha azaldı. İleri de tamamen bitecek. Derslere katılımlarım yok denecek kadar azdı. Artık daha çok katılımcıyım ve kendime güvenim oldukça fazla. Seher ablama çok çok çok teşekkür ederim.

Selma K.

Bir yıl önce kızımın birtakım sorunları vardı. Araştırmalarımın sonucunda Seher Hanımı buldum ve randevu aldık. Seansa gittiğimiz zaman ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. 6 seansın sonunda çözüme ulaştık. Bu yılda kendim için gidiyorum çok kötü başlamıştım ama kötü günler geride kaldı. Çok şükür her şey normale geçti Seher Hanım sayesinde ne kadar teşekkür etsem azdır. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir uzmandır.

A T

Oğlum 8 yaşında. Karanlıktan korkuları vardı. Bu yazın sonunda korkuların şiddeti çok arttı. Ve kendisi bi psikoloğa gitmek istediğini belirti. Bu istek üzerine ben de internetten araştırma yaptım ve buradaki yorumlara dayanarak randevu aldım. İlk 1 veya 2 seans sonrasında oğlumun değiştiğini gördüm. Beklentimden çok daha çabuk sonuç aldık.Seher Hanıma çok teşekkür ederim. Başarıların devamını dilerim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Özge

Oğlumuz okul öncesi eğitimine ilk kez 5 yaşında başladı.Öncesinde yaşıtlarıyla değil, aynı sitede oturduğumuz kendisinden 2-3 yaş büyük çocuklarla, kısa süreli paylaşımları olmuştu.Evimize yakın özel bir okulun anasınıfına yazdırdık.Sınıfta, onun dışında sadece 2 erkek çocuk vardı.Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan bu iki çocuğun aralarına almak istemedikleri oğlum, sınıfta kendini yalnız hissediyor ve sosyalleşemiyordu.Yazık ki, sınıf öğretmeni olaya müdahale etmekte ve çocukları gruplaşmak yerine birarada olmaya yönlendirmede yetersiz kaldı.Ayrıca çocuklardan biri oldukça baskın bir karakterdi ve oğluma vuruyordu.Maalesef, oğlum, akran şiddetine maruz kaldığı çocuktan korkuyor üstelik onunla arkadaş olmak istediği için de kendini savunmuyordu.İlk okul deneyimimiz adeta kabusa dönmüştü.Oğlum çok mutsuz ve üzgün hissediyordu.Kabul görmek için kendisine şiddet uygulayan çocuğun davranışlarını taklit etmeye başlamıştı.

Psikolojik destek almamızın uygun olacağına karar verdik.Lisans eğitiminin yanısıra yüksek lisansını da çocuk-ergen üzerine yapmış, Antalya'daki tek uzman olması sebebiyle, Seher hanımla çalışmayı tercih ettik. Onun destek ve yönlendirmesiyle 2.dönem okul değiştirdik.Sosyalleşme sorunumuz kısa sürede çözüldü, arkadaşlık bağları kurmayı öğrendi.Yeniden gözlerinin içi gülüyor, okula koşarak gidiyor.Ailemiz için sevimsiz bu süreci Seher hanımın doğru çözümlemeleri ve yönlendirmeleriyle atlatmış olduk.Bir anne olarak beni çok rahatlatan güleryüzlü, ilgili, sevecen kişiliğinin yanısıra problemi saptama ve çözüm yolları üretmede çok başarılı bir profesyonel olduğunu söylemeliyim.Bu özellikleriyle, kendisini, annelik serüvenimin değişmezi olarak görüyor ve tanıştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum.

çiğdem yeter

Çiğdem Yeter

15 yaşında ergen bir kızım var, sorunlarımız için psikolog ararken, internetten Seher hanıma rastladım, araştırdım randevu adlim. Görüşmelerimiz başladı çok umutlu değildim ama çok zaman geçmeden olumlu sonuçlar almaya başladım.

Kızımla iletişimim kesilmişti, nerdeyse konuşamaz hale gelmiştik, herşeye tepkiliydi. Şu an geldiğimiz noktadan çok mutluyum, bunun içinde Seher hanıma çok teşekkür ederim, simdi yurt dışına gideceğimizden ara veriyoruz, dönüşte tekrar devam edeceğiz. Görüşmelerimize ayrıca asistanına da çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

L-A

17 yaşındaki oğlumuz çocukluk döneminden kalma psikolojik travma geçirmiş, 13 yaşındayken başka bir psikologa danıştık, fakat sorunu çözemedi,ergenliğe bağladı, ama çocuğumuz mutsuzluğu,bizden uzaklaşması devam ediyordu.En son 1,5 ay önce çıkmaza girdi ve kendisi yardım istedi.

Seher hanımı internet üzerinden buldum,hakkında okuduğum referanslar bana güven verdi ve kendisine sekreteri Ayşe hanımın yardımıyla ulaştım.Şükürler olsun ki bize evladımızı geri kazandırdı,o bazen agresif,mutsuz insan yerine ,mutlu,neşeli,sevecen ve hayat dolu insan oldu.Seher hanımın kendi uzmanlık dalında çok profesyonel ve işine ciddi yaklaşan bir psikolog.

Antalya da özellikle ergen psikologu yok,eğer gerçekten sorunuz çözümlemesini istiyorsanız en doğru adres SEHER SAYAN .HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.TEŞEKKÜRLER SEHER HANIM.

Derya

Seher hanıma uzman bir psikolog ararken internette rastladım, biraz araştırdım ve bilgi almak için aradım. Daha sonra randevu almaya karar verdim.

5 yaşındaki kızımı götürdük. Tuvalete tek başına gidememe ve çok uzun sürede yemek yiyor olmasıyla ilgili problemlerimiz vardı. Anne - baba ve bir diğer randevuya da kızımın bakımında anneanne ve dedenin de katkısı olduğu için hep birlikte gittik.

Seher Hanım' ın bize problemlerimizin çözümünde katkısı oldu. Kızım da biz Seher Hanım' la görüşürken, Seher Hanım' ın asistanı Ayşe Hanım' la güzel vakit geçirdi. Herkese tavsiye ederiz.

s-b

5 yasindaki oglumuzun isirma vurma asiri sinirlilik konusmama gibi sorunlari vardi. Oglum 3 kres degistirdi ve gittigi son kreste kulagi duymuyor yada otizmli olabilir denildikten sonra profosyonel bir yardım almaya karar verdik

Daha oncdende iki farkli yerden psikolojik destek aldık ancak bize Seher hanım oyun terapisiyle sorunumuzu çözmeye yardımcı oldu. Herkese tavsiye ediyoruz.

Sema Killaz

Bana kendimi değiştirmekle ise baslayacigimizi söylediğiniz de buna inanmak güçtü. Ama hayal ederek basaramayacagim seyin olmadigini ogrendigim gun Seher hanıma inancim kat be kat artti. Uyguladığı yöntemle hayata bambaşka bir bakış açısı getiren Seher Hanıma sevgi ve minnetlerimi sunarım..

mutlu olmak isteyen yaşadığını hissetmek isteyen herkese de Seher hanımla tanışmalarını tavsiye ederim. Tabi beklerken Ayşe hanımın güzel kahvesi için ayrıca teşekkür ederim.

Z.mirza (Danışan)

Seher hanıma uzman bir psikolog ararken internette rastladım biraz araştırdım ve bilgi almak için aradım. Asistanı çok ilgili ve sıcak konuştu. Daha sonra randevu almaya karar verdim. 10 yaşındaki kızımı götürdük kardeşi olmuştu ve kıskançlık ilgi toplamaya çalışma çabaları yüzünden çok agresif olmuştu ayrıca karanlık korkusu,yalnız uyuyamama problemleri vardı. Anne ve baba birlikte gittik. Seher hanımı ve asistanı Ayşe hanımı gördüğümde çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Gerçekten işinde uzman bir kişi çok tatlı güleryüzlü ve ilgili. Kızım da kendisini çok sevdi. Şu an problemlerimizin hemen hepsi çözüldü.Seher hanımın verdiği tavsiyelere uymaya çalışıyorum. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zeliha k(Danışan)

7 yaşında yeni okula başlayan oğlumuzun okulda alt ıslatma problemini çözmek için başvurmuştuk. İnternet aracılığıyla ulaştık kendisine. Oyun terapisiyle bu sorun dahil tüm sorunlarımızı çözen, çözmemize yardım eden güler yüzlü, alçakgönüllü, ilgili, işini ciddiye alan bir uzman Seher Hanım. Kısa sürede oğlumuzun Seher ablası oldu sevecenliği ile. Hem maddi hem manevi her açıdan çok memnun kaldık, en çaresiz zamanımızda bize ışık oldu Işık Seli çok çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

Y.Y. (Danışan)

Seher hanıma 4.5 yaşındaki oğlumuz için gittik.Oğlumuz sinirli ağlayıp bağıran arkadaşlarına vuran bizi dinlemeyen bir çocuktu.10 seans oyun terapisi aldık.Gerçekten çok faydalı oldu ağlama bağırmaları ,arkadaşlarına vurmaları geçti.Oğlumuzdaki değişimi yakın çevremizde farketti.Biz Seher hanımı internetten bulduk.Gerçekten kendisi güleryüzlü,samimi,çocuklarla ilişkisi güzel,her aradığınızda size dönüş yapan ilgili bir psikolog.Biz kendisinden çok memnun kaldık,Seher Hanımı herkese tavsiye ederim

K.M.

Uzmanla tavsiye üzerine tanıştım.Güleryüzlü,sıcak kanlı ve mesleğini çok seven,konuşkan,mesleğine ve insanlara çok önem veren, mesleğinde çok başarılı bir psikolog.Mesleğini diğer uzmanlara göre daha ciddiye alarak yaptığını düşünüyorum.Benimle çok yakından ilgilendi.Kendime olan güvenimi yeniden kazanmamı, hayata pozitif bakmamı sağladı.Çalışma ortamı çok ferah ve yanında çalışanları insanlara karşı saygılı ve ilgili.Psikoloğu bu alanla ilgilenelere tavsiye ederim.

C.AKTAS

Benim 12 yaşında , ders çalışmaktan hoşlanmayan, ufacık şeylere sinirlenen, sürekli kendi istediğinin yapılmasını isteyen, bazı korkuları olan kısacası ergenlik çağının başlarında bir kızım var. Her anne baba gibi öncelikle bu sorunları kendimiz çözmeye çalıştık ama bu bizim aile içindeki iletişimimize zarar vermeye başladı ve bir tavsiye üzerine Seher Hanım ile tanıştık. Bizim için en önemli olan kızımız ile iletişime geçebilmesi ve kızımızın kendi isteği ile bu danışmanlığı almak istemesiydi. Seher hanım gerek güler yüzü ile gerek sıcak kanlı davranışları ile daha ilk görüşmemizde bu iletişimi oldukça başarılı bir şekilde kurmayı başardı. Her seferinde kendi isteği ile danışmanlık almaya gidiyoruz. Kızımıza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bize, ön görüsünün gelişmesi, yaşadıklarını yorumlaması, kendini daha doğru ifade edebilmesi gibi pek çok konuda da kızımıza çok yardımcı oldu, olmaya devam ediyor. Kısa sürede bir çok sorunumuzu çözdü. Bu tarz sorunları yaşayan pek çok aile olduğunu biliyorum ve kesinlikle sizlere Seher Hanım ile tanışmanızı tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederiz Seher Hanım iyi ki sizi tanıdık.

EVİN

İlkokula başlayan Kızımın okul kaygısı nedeniyle, arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seher Sayan'a başvurdum. Kendisinin pozitif ve son derece profesyonel yaklaşımı sayesinde çok kısa sürede çok büyük yol aldık. Yaklaşık 1,5 ay okul Kapısında süren sıkıntılı sürecimiz hem kızım hem de benim adıma, sadece 2 seanslık bir danışma sonucu çözüme kavuştu. Elbette öğretmenimizin de Seher Hanım'ın telefonla iletişimine katkısıyla şu an sorunsuz bir eğitim Süreci yaşıyoruz. Sonsuz teşekkürler. Sağlıklı birey yetiştirme konusundaki çabamıza katkınızı asla unutmayacağım. Ergenliğe geçiş Döneminde de mutlaka doğru bilgileri doğru kişiden almak adına tekrar kapınızı çalacağım.

S.Y.

Seher Hanımla görüşmeye başlamadan önce topluluk önünde konuşma fobim vardı. internette yaptığım araştırma sonucunda kendisine ulaştım. Yapmam gereken sunumlara kadar bunu aşmam gerekiyordu ve açıkçası bu durum bana imkansız gibi geliyordu. İlk görüşmemizden sonra bu durumun sebebini bulup onun üzerinde çalışmaya başladık ve gün geçtikçe üzerimdeki tüm ağırlıklar gitti. Görüşmelerimizi tamamladıktan sonra gerçekleştirdiğim sunumlarda; Topluluk karşısında yaşadığım bir takım fiziksel problemler ortadan kalktı, daha önceden kontrol edemediğim heyecanımın farkında bile değildim. Bunu hiç başaramayacağımı düşünüyordum, mesleğimde çok büyük bir engeldi benim için. Çok güler yüzlü, samimi bir insan onunla konuşurken kendinizi rahat hissedeceksiniz. yapacağımız her çalışmayı sebebiyle açıkladığı için süreci daha iyi anlamak hızlı ilerlemeye yardım ediyor. Hiçbir şey aşılmaz değildir. Ondan öğrendim. Yardımları için sonsuz teşekkürler. Onunla görüşmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

erhan d

seher hanimla internet vasitasiyla tanistik.oglumuzun selektif mutizm sorunu vardi.yani ucuncu kisilerle konusmama cevap vermeme kendini kapatma soz konusuydu.once 10 seanslik bir oyun terapsi aldik sonra bir on seanslik daha aldik.fakat gozle gorulur derecede degisiklikler oldu.hic konusmadigi kisilerle,tanimadigi insanlarla bile konusur oldu.bu bizi cok sevindirdi.suan yaklasik 2 aylik bir ara verdik.suan gorunen oglumuzdaki buyuk degisim artarak devam etmekte.cok yerinde bir karar verdigimizi dusunuyoruz.kendisi cok profesyonel ve sicak bir insan.oglumuza yaptiginiz emekler harcadiginiz zamanlar icin tesekkurler seher hani

MUSTAFA

Uzm. Psikolog Seher Sayan ile ergenliğe adım atan kızımın yaşamaya başladığı sorunlar nedeni ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine internet sayfasından ulaştım. Kızım ergenliğe girmesiyle birlikte aile içerisinde yaşamaya başladığımız iletişim kopukluğu ve çocuğumun içine kapanması, kendine olan özgüvenini yitirmesi öncelikli olarak, sonrasında hayvan korkusu yaşaması konularında Seher Hanımdan destek aldık. Seher Hanım gerek güler yüzlülüğü gerekse samimi ve içten davranışları ile kızımla yaptığı görüşmeler ve alınan sonuçlar neticesinde eşimin ve benim doğru bir tercih yaptığımızı ve son derece doğru bir hekime başvurduğumuzu haklı çıkarmıştır. Seher Hanımla görüştüğümüz süreçte sadece çocuğumuzun değil ailemizin de fayda gördüğünü içtenlikle söyleyebilirim. Sıcak, samimi, güler yüzlü ve gerçekten alanında uzman Seher Sayan Hanımı çocuğu ergenliğe giren her anne ve babaya tavsiye ediyorum

Psk.Dnş.Erdim Hasip HAKVERİR

Sevgili Seher'i aldığımız ortak bir eğitimden tanıyorum. Mesleğine olan inancı ve tutkusu sayesinde dur durak bilmeden çalışan biri. Nasıl daha iyi olabilirimin kaygısını yaşayan güvenilir bir insan. Mesleki açıdan çıtayı yüksek tutan bir arkadaşımız. Güleryüzlü ve samimi tavırları da onu bir adım öne geçiren faktörlerden. Uzun seneler yurtdışında edindiği tecrübeleriyle yetinmeyip üstüne ne koyabilirim düşüncesi ve gayreti eğitim grubumuzdaki herkesin dikkatini çekmişti. Sevgili arkadaşım Uz. Psikolog Seher SAYAN'nı profesyonel destek arayan herkese tavsiye ediyorum.

Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK

PSk. Seher SAyan'ı beraber katıldığımız psikoterapi eğitimnde tanıdım. Kendisini tanımış olmakla kendimi şanslı hissettiğimi öncelikle söylemek isterim. Seher, gözlerinin içi gülen, daha ilk dakikadan itibaren içtenlik ve samimiyet hissettiren oldukça alçakgönüllü ve güleryüzlü bir arkadaşımdır. Kendisi çocuklarla çalışmaktadır ve ben onun bu alanda çok başarılı olduğumdan kesinlikle eminim. Eğer içten, samimi, kendisini geliştirmiş ve profesyonel bir uzman arıyorlarsa Psk. Seher Sayan'ı gönül rahatlığıyla tavsiye esiyorum.

Ayse BOSTAN

Değerli meslektaşım ve arkadaşım Seher SAYAN’ı üniversitede tanıdım. Üniversite hayatından itibaren daima calışkanlığı ve azmi ile ön planda olmuştur. Seher hanım samimiyeti ve sıcakkanlılığı ile insana güven veriyor. En onemlisi, kendisi iyi bir dinleyicidir. Iletişimde mühim olan karşınızdaki insanın sizi dinlemesidir. Sizi eğer dinliyor ise, ciddiye alıyordur ve ona göre de yönlendirecek ve telkin edecektir. Seher hanım bu özelliğe sahip olduğunu düşünüyorum. Hollanda’dan Türkiye’ye yerleşerek kısa süre içinde elde ettiği başarı ile ne kadar titiz, itinalı, ciddiyet ile çalıştığını ve mesleğine değer verdiğini göstermektedir. Başarılarının devamını diliyor ve muhakkak tavsiye ediyorum....

Uzm.Dyt.Funda GÖÇER TUZGÖL

Psikolog Seher Hanımı katıldığı bir sempozyumda tanımdım. Kendisinde ilk göze çarpan şey samimi ifadesi ve hayat dolu gülüşü diyebilirim. İnsanı dinleyen ve anlayan tavrı sanırım çoğu insanın bir psikologda arayıpda bulamayacağı özelliklerden. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanlarımdan da çok olumlu geri bildirimler aldığımı belirtmeliyim. Özellikle çocuklar üzerindeki olumlu etkisi danışanlarımın bana ilk söyledikleri şey. Kendisinin hem yaşam hemde eğitim açısından yurt dışı deniyiminin olması günümüz dünyasının hızlı değişen yaşam mantığı açısından da danışanlarına olumlu katkılar sağlayacağı kanısındayım. Kendini ve sorunlarını anlamak isteyen herkese gönül rahatlığı ile Seher Hanımı tavsiye ederim...

Uzm.Dr Erol Türker

seher hn. branşında hakikatten kendini çok iyi yetiştirmiş olup dahada ileri seviyelere geleceğinden eminim çünkü yazılarını beğenerek takip ediyorum.Kendisinde insan üstü bir zeka olduğunu düşünüyorum.mesleğini bu kadar çok seven ve icra eden böyle değerli kişilere toplumuzun ihtiyacı vardır.kendisine bir doktor olarak yolladığım hastalardan da gelen yorumlar beni böyle bir kişinin mesleğini ne kadar doğru ve istekli olarak icra ettiğini kanıtlıyor.kendisinin bu şekilde mesleğini sürdüreceğini düşünüyorum ve başarılarının devamını diliyorum diğer hekim arkadaşlarımada kendisini hastalara tavsiyelerini öneriyorum.başarılar.

Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA

Değerli arkadaşım ve meslektaşım Seher Sayan'ı beraberce katıldığımız Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi eğitim grubunda tanıma fırsatı buldum. Kendisi yurtdışından edinmiş olduğu kaliteli Psikoloji eğitimi ile Türkiye’den edindiği mesleki bilgi ve tecrübelerinin sentezini başarıyla mesleğine yansıtan ve uygulamaya koyan sayılı psikologlardandır. Seher Sayan'ı diğer meslektaşlarından farklı kılan bu özelliği, kendini bu alanda sürekli geliştirme çabası ve fedakarlığı takdire şayandır. Bir meslektaşım ve arkadaşım olarak yapmış olduğu başarılı çalışmaları ilgiyle takip ediyor, global nitelikte olan mesleki donanımını, becerisini, profesyonelliğini psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

merve burcu öncü

Seher Sayan'ı birlikte katıldığımız eğitim programında tanıma fırsatı buldum.Samimi,güleryüzlü,içten duruşuyla yardıma hazır,tecrübeli bir psikolog olduğuna inanıyorum.Deneyimlerini ve aldığı eğitimlerle edindiği bilgi birikimini kullanarak,eşduyumla danışanlarına aktarabileceğini düşünüyorum.Seher'in beni en çok etkileyen yönü mesleğini çok sevmesi ve hakkıyla yapabilmek için elinden gelen çabayı göstermesi oldu.Antalyalılara Seher Sayan'ı kesinlikle tavsiye ediyorum...

Psk.Dnş.İrem İNANOĞLU TUNAR

Seher Sayan'ı birlikte katıldığımız bir eğitim programından tanıyorum. Kendisi son derece güler yüzlü, ilgili ve nazik bir insan. Yurtdışında yetişmiş bir Türk olmasının, her iki kültürel yapıyı da yakından tanıyarak ikisini harmanlayabilmesi ve geniş bir vizyona sahip olması açılarından bir avantaj olacağını düşünüyorum. Birlikte çalıştığımız program içerisindeki paylaşım ve yorumlarından mesleki bilgi ve becerilerinin tatmin edici olduğunu gözlemlemek güç değil. Antalya'da profesyonel desteğe ihtiyaç duyan kişilere Seher Sayan'ı tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.

Dr Gökhan Şentürk

Seher hanımı psikoterapi çalışmaları ve yönlendirdiğim hastalarım aracılığı ile tanıyorum. Yüksek iletişim yeteneği ile kısa sürede güven sağlıyor. Pozitif enerjisini olduğu gibi aktarma yeteneği var. Çocuk sağlığı konusunda son derece ileri bir ülke olan Hollanda'da eğitim almış olması kendisine bir farklılık sağlamakta. Çocuklar ile olması gerfektiği gibi bir iletişim düzeyi sağlıyor. Kısa sürede sonuç alması ve ailelerinden gelen bildirimlerin son derece memnuniyet verici olması nedeni ile tavsiye ediyorum. Dr. Gökhan Şentürk

hasan selman

Seher Hanımı yaklaşık 3 yıldır tanıyorum. bir yıl süreyle birlikte çalıştık. Kendisi mesleğini azim, kararlılık ve herşeyden önemlisi saygıyla icra etmektedir. Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren bu aile danışma merkezindeki performansı, danışanlardan hiçbir bedel talep edilmediği halde çok iyiydi. Ayrıca güçlü sosyal yönü ve sorumluluk bilinci ile ihtiyaç sahibi insanlara katkılarını da esirgememektedir. Danışmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum..

bünyamin duran

Sayın Sayan'ı Hollanda'da tanıdım. Mesleklerimiz birbirine yakındı, ben de din psikolojisi ve felsefe ile ilgileniyor makaleler yazıyor, topluma bilgilendirici konferanslar veriyordum. Sayan, bir hastayı tedavi ederken benim dini konularda bilgime başvuruyor ve onu hastasına aktarıyordu, sanıyorum çok ciddi ruhsal takıntısı olan hastaları başarılı bir şekilde tedavi etti. Sayan'ın mesleki kariyeri için tüm bilim disiplinlerini devreye sokabilme gibi başarılı bir metodu var, bu yaklaşım onu verimli kılıyor. Eşler arasında bazı dinsel takıntılar konusunda etkili yöntemler kullandığını biliyorum. Özellikle ülkemizde sayın sayan'ın çok verimli çalışmalar yapacağına gönülden inanıyorum. Sayan'ın başka çok önemli bir özelliği de karşındaki insanla rahat empati kurabilmesi; arogant davranışlardan uzak durabilmesi; hastasıyla ağlayıp, kahkaha atabilmesidir. başarılı olacağına inancım kesindir. Prof. Dr. Bünyamin Duran

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

TAVSİYE ET

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.