ÇOCUKLUK DÖNEMİ SORUNLARDA NEDEN PSİKOLOG?

NEDEN PSİKOLOG?

Bütün ebeveynler evlatlarının, sorunsuz çocukluk yılları geçirmelerini temenni ederler. Ancak çocuğun gelişimi beklenilenden daha farklı olabilir. Çocuk, yaşıtlarıyla ya da kendi içsel dünyasında sorun yaşayabilir. Ebeveyn olarak çocuğun pedagojik eğitiminde güçlük yaşayabilirsiniz. Baş etmekte zorlandığınız durumlarda, bir profesyonelden destek almanız hem yükünüzü hafifletecek hem de aile içi ilişkilerinizin zedelenmesini engelleyecektir.

Işık Seli, Çocuk Psikolojisi & Aile Danışma Merkezi, kişinin kendisini güvende hissedeceği bir ortam sunmakla birlikte, itinalı ve profesyonel bir çalışma amaçlar. Her çocuk özeldir ve her çocuğun güçlü ve gelişmesi gereken yanları vardır. Çocuğun kendine öz gelişim çizgisi vardır, kendi karakteri ve temperameni vardır. Bu nedenle Işık Seli çocuk psikolojisi ve aile danışma merkezinde, çocuğun özellikleri ve ailenin kişisel eğitim stili dikkate alınarak destek verilecektir. Genel vizyonumuz aile içi imkanlar tespit ederek kısa sürede pozitif değişime yönelik hizmet sunmaktır. En başta çocuğun psikolojik ve fiziksel sağlığı ve ihtiyaçları esas alınacaktır. Bu nedenle aile gerekli durumlarda, çocukla ilgili kurum ya da uzmana (pediyatrist, çocuk psikiyatristi, çocuk nöroloğu vb.) yönlendirilecektir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.