Faydalı Bilgiler

tavsiye-et_03

Tavsiye Et

DANIŞAN YORUMLARI

Cem Dağaşan

Kızımın çeşitli korkularından dolayı Seher hanıma geldik. Dertlerimize çok kısa bir sürede çözüm buldu.Her ihtiyaç duyduğumuzda bu denli güvenilir bir psikologla tanıştığım için memnun oldum. Emeklerinize sağlık teşekkür ederim.

Eylem İpek Yılmaz

Ben 10 yaşında bir kız çocuğuyum. Karanlık korkusu ve öz güven sıkıntılarımdan dolayı babamın arkadaşının tavsiyesi ile Seher hanıma gittik. Kendisi çok cana yakın ve samimi birisi. Sıkıntılarım konusunda çok yardımcı oldu. Artık evde karanlık korkularım çok daha azaldı. İleri de tamamen bitecek. Derslere katılımlarım yok denecek kadar azdı. Artık daha çok katılımcıyım ve kendime güvenim oldukça fazla. Seher ablama çok çok çok teşekkür ederim.

Selma K.

Bir yıl önce kızımın birtakım sorunları vardı. Araştırmalarımın sonucunda Seher Hanımı buldum ve randevu aldık. Seansa gittiğimiz zaman ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. 6 seansın sonunda çözüme ulaştık. Bu yılda kendim için gidiyorum çok kötü başlamıştım ama kötü günler geride kaldı. Çok şükür her şey normale geçti Seher Hanım sayesinde ne kadar teşekkür etsem azdır. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir uzmandır.

A T

Oğlum 8 yaşında. Karanlıktan korkuları vardı. Bu yazın sonunda korkuların şiddeti çok arttı. Ve kendisi bi psikoloğa gitmek istediğini belirti. Bu istek üzerine ben de internetten araştırma yaptım ve buradaki yorumlara dayanarak randevu aldım. İlk 1 veya 2 seans sonrasında oğlumun değiştiğini gördüm. Beklentimden çok daha çabuk sonuç aldık.Seher Hanıma çok teşekkür ederim. Başarıların devamını dilerim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Özge

Oğlumuz okul öncesi eğitimine ilk kez 5 yaşında başladı.Öncesinde yaşıtlarıyla değil, aynı sitede oturduğumuz kendisinden 2-3 yaş büyük çocuklarla, kısa süreli paylaşımları olmuştu.Evimize yakın özel bir okulun anasınıfına yazdırdık.Sınıfta, onun dışında sadece 2 erkek çocuk vardı.Yaklaşık 2 yıldır birlikte olan bu iki çocuğun aralarına almak istemedikleri oğlum, sınıfta kendini yalnız hissediyor ve sosyalleşemiyordu.Yazık ki, sınıf öğretmeni olaya müdahale etmekte ve çocukları gruplaşmak yerine birarada olmaya yönlendirmede yetersiz kaldı.Ayrıca çocuklardan biri oldukça baskın bir karakterdi ve oğluma vuruyordu.Maalesef, oğlum, akran şiddetine maruz kaldığı çocuktan korkuyor üstelik onunla arkadaş olmak istediği için de kendini savunmuyordu.İlk okul deneyimimiz adeta kabusa dönmüştü.Oğlum çok mutsuz ve üzgün hissediyordu.Kabul görmek için kendisine şiddet uygulayan çocuğun davranışlarını taklit etmeye başlamıştı. Psikolojik destek almamızın uygun olacağına karar verdik.Lisans eğitiminin yanısıra yüksek lisansını da çocuk-ergen üzerine yapmış, Antalya'daki tek uzman olması sebebiyle, Seher hanımla çalışmayı tercih ettik. Onun destek ve yönlendirmesiyle 2.dönem okul değiştirdik.Sosyalleşme sorunumuz kısa sürede çözüldü, arkadaşlık bağları kurmayı öğrendi.Yeniden gözlerinin içi gülüyor, okula koşarak gidiyor.Ailemiz için sevimsiz bu süreci Seher hanımın doğru çözümlemeleri ve yönlendirmeleriyle atlatmış olduk.Bir anne olarak beni çok rahatlatan güleryüzlü, ilgili, sevecen kişiliğinin yanısıra problemi saptama ve çözüm yolları üretmede çok başarılı bir profesyonel olduğunu söylemeliyim.Bu özellikleriyle, kendisini, annelik serüvenimin değişmezi olarak görüyor ve tanıştığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum.

çiğdem yeter

Çiğdem Yeter 15 yaşında ergen bir kızım var, sorunlarımız için psikolog ararken, internetten Seher hanıma rastladım, araştırdım randevu adlim. Görüşmelerimiz başladı çok umutlu değildim ama çok zaman geçmeden olumlu sonuçlar almaya başladım. Kızımla iletişimim kesilmişti, nerdeyse konuşamaz hale gelmiştik, herşeye tepkiliydi. Şu an geldiğimiz noktadan çok mutluyum, bunun içinde Seher hanıma çok teşekkür ederim, simdi yurt dışına gideceğimizden ara veriyoruz, dönüşte tekrar devam edeceğiz. Görüşmelerimize ayrıca asistanına da çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.

L-A

17 yaşındaki oğlumuz çocukluk döneminden kalma psikolojik travma geçirmiş, 13 yaşındayken başka bir psikologa danıştık, fakat sorunu çözemedi,ergenliğe bağladı, ama çocuğumuz mutsuzluğu,bizden uzaklaşması devam ediyordu.En son 1,5 ay önce çıkmaza girdi ve kendisi yardım istedi. Seher hanımı internet üzerinden buldum,hakkında okuduğum referanslar bana güven verdi ve kendisine sekreteri Ayşe hanımın yardımıyla ulaştım.Şükürler olsun ki bize evladımızı geri kazandırdı,o bazen agresif,mutsuz insan yerine ,mutlu,neşeli,sevecen ve hayat dolu insan oldu.Seher hanımın kendi uzmanlık dalında çok profesyonel ve işine ciddi yaklaşan bir psikolog. Antalya da özellikle ergen psikologu yok,eğer gerçekten sorunuz çözümlemesini istiyorsanız en doğru adres SEHER SAYAN .HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.TEŞEKKÜRLER SEHER HANIM.

Derya

Seher hanıma uzman bir psikolog ararken internette rastladım, biraz araştırdım ve bilgi almak için aradım. Daha sonra randevu almaya karar verdim. 5 yaşındaki kızımı götürdük. Tuvalete tek başına gidememe ve çok uzun sürede yemek yiyor olmasıyla ilgili problemlerimiz vardı. Anne - baba ve bir diğer randevuya da kızımın bakımında anneanne ve dedenin de katkısı olduğu için hep birlikte gittik. Seher Hanım' ın bize problemlerimizin çözümünde katkısı oldu. Kızım da biz Seher Hanım' la görüşürken, Seher Hanım' ın asistanı Ayşe Hanım' la güzel vakit geçirdi. Herkese tavsiye ederiz.

s-b

5 yasindaki oglumuzun isirma vurma asiri sinirlilik konusmama gibi sorunlari vardi. Oglum 3 kres degistirdi ve gittigi son kreste kulagi duymuyor yada otizmli olabilir denildikten sonra profosyonel bir yardım almaya karar verdik Daha oncdende iki farkli yerden psikolojik destek aldık ancak bize Seher hanım oyun terapisiyle sorunumuzu çözmeye yardımcı oldu. Herkese tavsiye ediyoruz.

Sema Killaz

Bana kendimi değiştirmekle ise baslayacigimizi söylediğiniz de buna inanmak güçtü. Ama hayal ederek basaramayacagim seyin olmadigini ogrendigim gun Seher hanıma inancim kat be kat artti. Uyguladığı yöntemle hayata bambaşka bir bakış açısı getiren Seher Hanıma sevgi ve minnetlerimi sunarım.. mutlu olmak isteyen yaşadığını hissetmek isteyen herkese de Seher hanımla tanışmalarını tavsiye ederim. Tabi beklerken Ayşe hanımın güzel kahvesi için ayrıca teşekkür ederim.

Z.mirza (Danışan)

Seher hanıma uzman bir psikolog ararken internette rastladım biraz araştırdım ve bilgi almak için aradım. Asistanı çok ilgili ve sıcak konuştu. Daha sonra randevu almaya karar verdim. 10 yaşındaki kızımı götürdük kardeşi olmuştu ve kıskançlık ilgi toplamaya çalışma çabaları yüzünden çok agresif olmuştu ayrıca karanlık korkusu,yalnız uyuyamama problemleri vardı. Anne ve baba birlikte gittik. Seher hanımı ve asistanı Ayşe hanımı gördüğümde çok doğru bir karar verdiğimi anladım. Gerçekten işinde uzman bir kişi çok tatlı güleryüzlü ve ilgili. Kızım da kendisini çok sevdi. Şu an problemlerimizin hemen hepsi çözüldü.Seher hanımın verdiği tavsiyelere uymaya çalışıyorum. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Zeliha k(Danışan)

7 yaşında yeni okula başlayan oğlumuzun okulda alt ıslatma problemini çözmek için başvurmuştuk. İnternet aracılığıyla ulaştık kendisine. Oyun terapisiyle bu sorun dahil tüm sorunlarımızı çözen, çözmemize yardım eden güler yüzlü, alçakgönüllü, ilgili, işini ciddiye alan bir uzman Seher Hanım. Kısa sürede oğlumuzun Seher ablası oldu sevecenliği ile. Hem maddi hem manevi her açıdan çok memnun kaldık, en çaresiz zamanımızda bize ışık oldu Işık Seli çok çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

Y.Y. (Danışan)

Seher hanıma 4.5 yaşındaki oğlumuz için gittik.Oğlumuz sinirli ağlayıp bağıran arkadaşlarına vuran bizi dinlemeyen bir çocuktu.10 seans oyun terapisi aldık.Gerçekten çok faydalı oldu ağlama bağırmaları ,arkadaşlarına vurmaları geçti.Oğlumuzdaki değişimi yakın çevremizde farketti.Biz Seher hanımı internetten bulduk.Gerçekten kendisi güleryüzlü,samimi,çocuklarla ilişkisi güzel,her aradığınızda size dönüş yapan ilgili bir psikolog.Biz kendisinden çok memnun kaldık,Seher Hanımı herkese tavsiye ederim

K.M.

Uzmanla tavsiye üzerine tanıştım.Güleryüzlü,sıcak kanlı ve mesleğini çok seven,konuşkan,mesleğine ve insanlara çok önem veren, mesleğinde çok başarılı bir psikolog.Mesleğini diğer uzmanlara göre daha ciddiye alarak yaptığını düşünüyorum.Benimle çok yakından ilgilendi.Kendime olan güvenimi yeniden kazanmamı, hayata pozitif bakmamı sağladı.Çalışma ortamı çok ferah ve yanında çalışanları insanlara karşı saygılı ve ilgili.Psikoloğu bu alanla ilgilenelere tavsiye ederim.

C.AKTAS

Benim 12 yaşında , ders çalışmaktan hoşlanmayan, ufacık şeylere sinirlenen, sürekli kendi istediğinin yapılmasını isteyen, bazı korkuları olan kısacası ergenlik çağının başlarında bir kızım var. Her anne baba gibi öncelikle bu sorunları kendimiz çözmeye çalıştık ama bu bizim aile içindeki iletişimimize zarar vermeye başladı ve bir tavsiye üzerine Seher Hanım ile tanıştık. Bizim için en önemli olan kızımız ile iletişime geçebilmesi ve kızımızın kendi isteği ile bu danışmanlığı almak istemesiydi. Seher hanım gerek güler yüzü ile gerek sıcak kanlı davranışları ile daha ilk görüşmemizde bu iletişimi oldukça başarılı bir şekilde kurmayı başardı. Her seferinde kendi isteği ile danışmanlık almaya gidiyoruz. Kızımıza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bize, ön görüsünün gelişmesi, yaşadıklarını yorumlaması, kendini daha doğru ifade edebilmesi gibi pek çok konuda da kızımıza çok yardımcı oldu, olmaya devam ediyor. Kısa sürede bir çok sorunumuzu çözdü. Bu tarz sorunları yaşayan pek çok aile olduğunu biliyorum ve kesinlikle sizlere Seher Hanım ile tanışmanızı tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederiz Seher Hanım iyi ki sizi tanıdık.

EVİN

İlkokula başlayan Kızımın okul kaygısı nedeniyle, arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seher Sayan'a başvurdum. Kendisinin pozitif ve son derece profesyonel yaklaşımı sayesinde çok kısa sürede çok büyük yol aldık. Yaklaşık 1,5 ay okul Kapısında süren sıkıntılı sürecimiz hem kızım hem de benim adıma, sadece 2 seanslık bir danışma sonucu çözüme kavuştu. Elbette öğretmenimizin de Seher Hanım'ın telefonla iletişimine katkısıyla şu an sorunsuz bir eğitim Süreci yaşıyoruz. Sonsuz teşekkürler. Sağlıklı birey yetiştirme konusundaki çabamıza katkınızı asla unutmayacağım. Ergenliğe geçiş Döneminde de mutlaka doğru bilgileri doğru kişiden almak adına tekrar kapınızı çalacağım.

S.Y.

Seher Hanımla görüşmeye başlamadan önce topluluk önünde konuşma fobim vardı. internette yaptığım araştırma sonucunda kendisine ulaştım. Yapmam gereken sunumlara kadar bunu aşmam gerekiyordu ve açıkçası bu durum bana imkansız gibi geliyordu. İlk görüşmemizden sonra bu durumun sebebini bulup onun üzerinde çalışmaya başladık ve gün geçtikçe üzerimdeki tüm ağırlıklar gitti. Görüşmelerimizi tamamladıktan sonra gerçekleştirdiğim sunumlarda; Topluluk karşısında yaşadığım bir takım fiziksel problemler ortadan kalktı, daha önceden kontrol edemediğim heyecanımın farkında bile değildim. Bunu hiç başaramayacağımı düşünüyordum, mesleğimde çok büyük bir engeldi benim için. Çok güler yüzlü, samimi bir insan onunla konuşurken kendinizi rahat hissedeceksiniz. yapacağımız her çalışmayı sebebiyle açıkladığı için süreci daha iyi anlamak hızlı ilerlemeye yardım ediyor. Hiçbir şey aşılmaz değildir. Ondan öğrendim. Yardımları için sonsuz teşekkürler. Onunla görüşmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

erhan d

seher hanimla internet vasitasiyla tanistik.oglumuzun selektif mutizm sorunu vardi.yani ucuncu kisilerle konusmama cevap vermeme kendini kapatma soz konusuydu.once 10 seanslik bir oyun terapsi aldik sonra bir on seanslik daha aldik.fakat gozle gorulur derecede degisiklikler oldu.hic konusmadigi kisilerle,tanimadigi insanlarla bile konusur oldu.bu bizi cok sevindirdi.suan yaklasik 2 aylik bir ara verdik.suan gorunen oglumuzdaki buyuk degisim artarak devam etmekte.cok yerinde bir karar verdigimizi dusunuyoruz.kendisi cok profesyonel ve sicak bir insan.oglumuza yaptiginiz emekler harcadiginiz zamanlar icin tesekkurler seher hani

MUSTAFA

Uzm. Psikolog Seher Sayan ile ergenliğe adım atan kızımın yaşamaya başladığı sorunlar nedeni ile tanışma fırsatı buldum. Kendisine internet sayfasından ulaştım. Kızım ergenliğe girmesiyle birlikte aile içerisinde yaşamaya başladığımız iletişim kopukluğu ve çocuğumun içine kapanması, kendine olan özgüvenini yitirmesi öncelikli olarak, sonrasında hayvan korkusu yaşaması konularında Seher Hanımdan destek aldık. Seher Hanım gerek güler yüzlülüğü gerekse samimi ve içten davranışları ile kızımla yaptığı görüşmeler ve alınan sonuçlar neticesinde eşimin ve benim doğru bir tercih yaptığımızı ve son derece doğru bir hekime başvurduğumuzu haklı çıkarmıştır. Seher Hanımla görüştüğümüz süreçte sadece çocuğumuzun değil ailemizin de fayda gördüğünü içtenlikle söyleyebilirim. Sıcak, samimi, güler yüzlü ve gerçekten alanında uzman Seher Sayan Hanımı çocuğu ergenliğe giren her anne ve babaya tavsiye ediyorum

Psk.Dnş.Erdim Hasip HAKVERİR

Sevgili Seher'i aldığımız ortak bir eğitimden tanıyorum. Mesleğine olan inancı ve tutkusu sayesinde dur durak bilmeden çalışan biri. Nasıl daha iyi olabilirimin kaygısını yaşayan güvenilir bir insan. Mesleki açıdan çıtayı yüksek tutan bir arkadaşımız. Güleryüzlü ve samimi tavırları da onu bir adım öne geçiren faktörlerden. Uzun seneler yurtdışında edindiği tecrübeleriyle yetinmeyip üstüne ne koyabilirim düşüncesi ve gayreti eğitim grubumuzdaki herkesin dikkatini çekmişti. Sevgili arkadaşım Uz. Psikolog Seher SAYAN'nı profesyonel destek arayan herkese tavsiye ediyorum.